Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Menu
et: Menüü

en: Admin
et: Administraator

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas
