Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Select the menu to display.
eu: Hautatu erakutsiko den menua.

en: Menu
eu: Menua

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Adjust top margin
eu: Gaineko marjina doitu

en: Keep menu at top of page
eu: Mantendu menua orriaren gainekaldean
