Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Menu
fa: منو

en: Admin
fa: مدیر

en: Keep menu at top of page
fa: نگه داشتن منو در بالای صفحه

en: Menu type
fa: نوع منو
