Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Menu
hu: Menü

en: Adjust top margin
hu: Felső margó beállítása

en: Keep menu at top of page
hu: Tartsa a menüt a lap tetején

en: Menu type
hu: Menütípus
