Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Menu
ro: Meniu

en: Admin
ro: Administrator

en: Adjust top margin
ro: Ajusteză marginea superioară

en: Keep menu at top of page
ro: Păstrează meniu în partea superioară a paginii
