Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Select the menu to display.
ru: Выберите, какое меню показывать.

en: Menu
ru: Меню

en: Admin
ru: Администратор

en: Adjust top margin
ru: Применить верхний отступ

en: Keep menu at top of page
ru: Закрепить меню вверху страницы

en: Menu type
ru: Тип меню
