myamazon (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Germany
ast: Alemaña

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Italy
ast: Italia

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Spain
ast: España

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
