myamazon (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Brazil
ca: Brasil

en: Japan
ca: Japó

en: Germany
ca: Alemanya

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: France
ca: França

en: India
ca: Índia

en: Italy
ca: Itàlia

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Spain
ca: Espanya

en: United States
ca: Estats Units

en: Product
ca: Producte
