myamazon (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Germany
eo: Germanujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United States
eo: Usono
