myamazon (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Brazil
fr: Brésil

en: Japan
fr: Japon

en: Germany
fr: Allemagne

en: China
fr: Chine

en: India
fr: Inde

en: Italy
fr: Italie

en: Mexico
fr: Mexique

en: Spain
fr: Espagne

en: United States
fr: États-Unis

en: Product
fr: Produit

en: Select a country
fr: Choisir un pays
