myamazon (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Germany
gu: જર્મની

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ
