myamazon (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Brazil
hu: Brazília

en: Japan
hu: Japán

en: Germany
hu: Németország

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: France
hu: Franciaország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Spain
hu: Spanyolország

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Product
hu: Termék
