myamazon (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Brazil
id: Brasil

en: Japan
id: Jepang

en: Germany
id: Jerman

en: Canada
id: Kanada

en: China
id: Cina

en: France
id: Perancis

en: Italy
id: Italia

en: Mexico
id: Meksiko

en: Spain
id: Spanyol

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Product
id: Produk
