myamazon (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Brazil
is: Brasilía

en: Germany
is: Þýskaland

en: Canada
is: Kanada

en: China
is: Kína

en: France
is: Frakkland

en: India
is: Indland

en: Italy
is: Ítalía

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Spain
is: Spánn

en: United States
is: Bandaríkin

en: Product
is: Vara
