myamazon (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: France
km: បារាំង

en: India
km: ឥណ្ឌា

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Mexico
km: ម៉ិចស៊ិក

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក
