myamazon (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Brazil
pt: Brasil

en: Japan
pt: Japão

en: Germany
pt: Alemanha

en: Canada
pt: Canadá

en: France
pt: França

en: India
pt: Índia

en: Italy
pt: Itália

en: Mexico
pt: México

en: Spain
pt: Espanha

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Product
pt: Produto
