myamazon (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Brazil
sk: Brazília

en: Japan
sk: Japonsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: France
sk: Francúzsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Spain
sk: Španielsko

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Product
sk: Produkt
