myamazon (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Brazil
bn: ব্রাজিল

en: Japan
bn: জাপান

en: Germany
bn: জার্মানী

en: France
bn: ফ্রান্স

en: India
bn: ভারত

en: Italy
bn: ইতালি

en: Mexico
bn: মেক্সিকো

en: Spain
bn: স্পেন

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র
