myamazon (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: France
el: Γαλλία

en: India
el: Ινδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Spain
el: Ισπανία

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Product
el: Προϊόν
