myamazon (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Japan
lt: Japonija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: France
lt: Prancūzija

en: India
lt: Indija

en: Italy
lt: Italija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Spain
lt: Ispanija

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Product
lt: Prekė
