myamazon (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Brazil
fa: برزیل

en: Japan
fa: ژاپن

en: Germany
fa: آلمان

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: France
fa: فرانسه

en: India
fa: هندوستان

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Spain
fa: اسپانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا
