myamazon (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Japan
ro: Japonia

en: Germany
ro: Germania

en: France
ro: Franţa

en: Italy
ro: Italia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Spain
ro: Spania

en: United States
ro: Statele Unite

en: Product
ro: Produs
