myamazon (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Brazil
eu: Brasil

en: Japan
eu: Japonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: France
eu: Frantzia

en: Italy
eu: Italia

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Spain
eu: Espainia

en: United States
eu: Estatu Batuak
