My default theme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
