My default theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Blue Lagoon (Default)
ar: بحيرة زرقاء (المبدئية)

en: Ash
ar: رماد

en: Aquamarine
ar: زبرجد

en: Belgian Chocolate
ar: شكولاتة بلجيكية

en: Bluemarine
ar: أزرق بحري

en: Citrus Blast
ar: انفجار ليموني

en: Cold Day
ar: يوم بارد

en: Greenbeam
ar: شعاع أخضر

en: Mediterrano
ar: بحر متوسط

en: Mercury
ar: زئبق

en: Nocturnal
ar: ليلي

en: Olivia
ar: زيتونة

en: Pink Plastic
ar: لدائن زهرية

en: Shiny Tomato
ar: طماطم لامعة

en: Teal Top
ar: أزرق مخضر

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Color set
ar: مجموعة الألوان

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.
