My default theme (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Aquamarine
ast: Aguamarina

en: Belgian Chocolate
ast: Chiculate belga

en: Cold Day
ast: Día frio

en: Mercury
ast: Mercuriu

en: Olivia
ast: Aceituna

en: Pink Plastic
ast: Plásticu rosa

en: Shiny Tomato
ast: Tomate brillante

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
