My default theme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Color set
be: Набор колераў

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва
