My default theme (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Color set
bn: রং-এর সেট
