My default theme (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Color set
bs: Set boja

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
