My default theme (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Blue Lagoon (Default)
cy: Lagŵn Glas (Rhagosod)

en: Ash
cy: Lludw

en: Aquamarine
cy: Glaswyrdd

en: Belgian Chocolate
cy: Siocled Belgaidd

en: Citrus Blast
cy: Ffrwydriad Sitrws

en: Cold Day
cy: Dydd Oer

en: Greenbeam
cy: Pelydr Gwyrdd

en: Mercury
cy: Mercwri

en: Nocturnal
cy: Nosluniol

en: Olivia
cy: Melynwyrdd

en: Pink Plastic
cy: Plastig Pinc

en: Shiny Tomato
cy: Tomato Sgleiniog

en: Teal Top
cy: Top Gwyrddlas

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw

en: Color set
cy: Gosodiad lliw

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig

en: Header bottom
cy: Pennawd ar y gwaelod

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
