My default theme (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Blue Lagoon (Default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Belgian Chocolate
et: Belgia šokolaad

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Citrus Blast
et: Tsitruse oranž

en: Cold Day
et: Külm päev

en: Greenbeam
et: Kiirgav roheline

en: Mediterrano
et: Vahemere sinine

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Nocturnal
et: Öine

en: Olivia
et: Oliiv

en: Pink Plastic
et: Roosa plastmass

en: Shiny Tomato
et: Särav tomat

en: Teal Top
et: Sinakasroheline

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Color set
et: Värvipalett

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.
