My default theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: Belgian Chocolate
fi: Belgian suklaa

en: Citrus Blast
fi: Sitruspamaus

en: Cold Day
fi: Jäätävä päivä

en: Greenbeam
fi: Vihersäde

en: Mediterrano
fi: Välimerellinen

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Nocturnal
fi: Yöllinen

en: Olivia
fi: Oliivinvihreä

en: Pink Plastic
fi: Pinkki muovi

en: Shiny Tomato
fi: Kiiltävä tomaatti

en: Teal Top
fi: Sinivihreä

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Color set
fi: Värisarja

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö
