My default theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Blue Lagoon (Default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Ash
gl: Cinza

en: Aquamarine
gl: Augamariña

en: Belgian Chocolate
gl: Chocolate belga

en: Bluemarine
gl: Azul mariño

en: Citrus Blast
gl: Explosión Cítrica

en: Cold Day
gl: Día Frío

en: Greenbeam
gl: Raio Verde

en: Mediterrano
gl: Mediterráneo

en: Mercury
gl: Mercurio

en: Nocturnal
gl: Nocturno

en: Pink Plastic
gl: Plástico Rosa

en: Shiny Tomato
gl: Tomate Brillante

en: Teal Top
gl: Verde azulado enrriba

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Color set
gl: Xogo de cores

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted content
gl: Contido destacado
