My default theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Blue Lagoon (Default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Ash
he: אפר

en: Aquamarine
he: ירוק-כחלחל

en: Belgian Chocolate
he: שוקולד בלגי

en: Bluemarine
he: כחול ים

en: Citrus Blast
he: פיצוץ הדרים

en: Cold Day
he: יום קריר

en: Greenbeam
he: קרן ירוקה

en: Mediterrano
he: מזרח תיכון

en: Mercury
he: כספית

en: Nocturnal
he: לילי

en: Olivia
he: אוליביה

en: Pink Plastic
he: פלסטיק ורוד

en: Shiny Tomato
he: עגבניה זוהרת

en: Teal Top
he: ראש הברווז

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Color set
he: סט צבעים

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Submitted by !username on !datetime.
he: על ידי !username ב!datetime.
