My default theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Blue Lagoon (Default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: Belgian Chocolate
hu: Belga csokoládé

en: Bluemarine
hu: Kékség

en: Citrus Blast
hu: Citrus áradat

en: Cold Day
hu: Hideg nap

en: Greenbeam
hu: Zöld fény

en: Mediterrano
hu: Mediterrán

en: Mercury
hu: Higany

en: Nocturnal
hu: Éjjeli

en: Olivia
hu: Olívia

en: Pink Plastic
hu: Rózsaszín műanyag

en: Shiny Tomato
hu: Fényes paradicsom

en: Teal Top
hu: Kékeszöld

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Color set
hu: Színkészlet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.
