My default theme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Blue Lagoon (Default)
ja: Blue Lagoon （デフォルト）

en: Ash
ja: アッシュ

en: Aquamarine
ja: アクアマリン

en: Belgian Chocolate
ja: ベルギーチョコレート

en: Bluemarine
ja: ブルーマリン

en: Citrus Blast
ja: シトラスブラスト

en: Cold Day
ja: コールドデイ

en: Greenbeam
ja: グリーンビーム

en: Mediterrano
ja: メディテラノ

en: Mercury
ja: マーキュリー

en: Nocturnal
ja: ノクターナル

en: Olivia
ja: オリビア

en: Pink Plastic
ja: ピンクプラスティック

en: Shiny Tomato
ja: シャイニートマト

en: Teal Top
ja: ティールトップ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Color scheme
ja: 配色

en: Color set
ja: カラーセット

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted content
ja: ハイライトされたコンテンツ

en: Submitted by !username on !datetime.
ja: 投稿者：!username 日時：@datetime
