My default theme (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
