My default theme (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Ash
kn: ಆಶ್

en: Mercury
kn: ಮರ್ಕುರಿ

en: Nocturnal
kn: ನಾಕ್ಟರ್ನಲ್

en: Olivia
kn: ಒಲಿವಿಯಾ

en: Pink Plastic
kn: ಪಿಂಕ್ ಪ್ಲಾಸ್ಟಿಕ್

en: Shiny Tomato
kn: ಶೈನಿ ಟೊಮೇಟೊ

en: Teal Top
kn: ಟೀಲ್ ಟಾಪ್

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
