My default theme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Blue Lagoon (Default)
lv: Zilā Lagūna (noklusētā tēma)

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Belgian Chocolate
lv: Beļģu šokolāde

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Citrus Blast
lv: Citrusa Eksplozija

en: Cold Day
lv: Auksta Diena

en: Greenbeam
lv: Zaļš Stars

en: Mediterrano
lv: Vidusjūra

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Nocturnal
lv: Naksnīgs

en: Olivia
lv: Olīva

en: Pink Plastic
lv: Rozā Plastmasa

en: Shiny Tomato
lv: Spīdīgs Tomāts

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Color set
lv: Krāsu kopa

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
