My default theme (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Cold Day
mr: थंड दिन

en: Mercury
mr: पारा

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Color scheme
mr: रंग संगती
