My default theme (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်
