My default theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Ash
ne: ऐश

en: Aquamarine
ne: ऐक्वामरीन

en: Belgian Chocolate
ne: बेल्जियन चकलेट

en: Bluemarine
ne: ब्लुमरिन

en: Citrus Blast
ne: साईट्रस ब्लास्ट

en: Cold Day
ne: चिसो दिन

en: Greenbeam
ne: ग्रीनबीम

en: Mediterrano
ne: मेडिटेरैनो

en: Mercury
ne: मर्करी

en: Nocturnal
ne: नोक्तुर्नल

en: Olivia
ne: ओलिभिया

en: Pink Plastic
ne: पिंक प्लास्टिक

en: Shiny Tomato
ne: चम्किलो गोलभेँडा

en: Teal Top
ne: टिल माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Color set
ne: रंग सेट

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
