My default theme (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Color set
nn: Fargepalett

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Submitted by !username on !datetime.
nn: Skrive av !username,  !datetime.
