My default theme (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова
