My default theme (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime.
ug: !username  يوللىعۇچى  !datetime
