My default theme (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Blue Lagoon (Default)
am: ብሉ ላጉን (ነባሪ)

en: Ash
am: አሽ

en: Aquamarine
am: አኳማሪን

en: Belgian Chocolate
am: ቤልጂያን ቾክሌት

en: Bluemarine
am: ብሉማሪን

en: Citrus Blast
am: ሲትረስ ብላስት

en: Cold Day
am: ኮልድ ዴይ

en: Greenbeam
am: ግሪንቢም

en: Mediterrano
am: ሜዲቴራኖ

en: Mercury
am: ሜርኩሪ

en: Nocturnal
am: ኖክተርናል

en: Olivia
am: ኦሊቪያ

en: Pink Plastic
am: ፒንክ ፕላስቲክ

en: Shiny Tomato
am: ሻይኒ ቶሜቶ

en: Teal Top
am: ቲል ቶፕ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Color set
am: የቀለም ስብስብ

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች
