My default theme (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Blue Lagoon (Default)
bo: Lagoon སྔོན་པོ༼སྔར་ཡོད༽

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Color set
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Highlighted content
bo: ནང་དོན་མངོན་བསལ་ཅན
