My default theme (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Blue Lagoon (Default)
ca: Llac Blau (predeterminat)

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Belgian Chocolate
ca: Xocolata Belga

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Citrus Blast
ca: Ràfega de Cítrics

en: Cold Day
ca: Dia Fred

en: Greenbeam
ca: Raig verd

en: Mediterrano
ca: Mediterrani

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Nocturnal
ca: Nocturn

en: Olivia
ca: Oliva

en: Pink Plastic
ca: Plàstic Rosa

en: Shiny Tomato
ca: Tomàquet Brillant

en: Teal Top
ca: Verd blavós sobre

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Color set
ca: Joc de colors

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.
