My default theme (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Blue Lagoon (Default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: Belgian Chocolate
cs: Belgian Chocolate (Belgická čokoláda)

en: Citrus Blast
cs: Citrus Blast (Citrusový poryv)

en: Cold Day
cs: Cold Day (Studený den)

en: Greenbeam
cs: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
cs: Mediterrano (Středozemní červená)

en: Mercury
cs: Mercury (Rtuť)

en: Nocturnal
cs: Nocturnal (Noční)

en: Olivia
cs: Olivia (Olivová zelená)

en: Pink Plastic
cs: Pink Plastic (Růžový plast)

en: Shiny Tomato
cs: Shiny Tomato (Zářivé rajče)

en: Teal Top
cs: Teal Top (Zelená myš)

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Color set
cs: Barevné vzory

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Highlighted content
cs: Zvýrazněný obsah

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.
