My default theme (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Blue Lagoon (Default)
da: Blue Lagoon (Standard)

en: Ash
da: Aske

en: Aquamarine
da: Havblå

en: Belgian Chocolate
da: Belgisk chokolade

en: Bluemarine
da: Blå

en: Citrus Blast
da: Citron-storm

en: Cold Day
da: Kold Dag

en: Greenbeam
da: Grøn stråle

en: Mediterrano
da: Middelhav

en: Mercury
da: Kviksølv

en: Nocturnal
da: Natlig

en: Pink Plastic
da: Pink plastik

en: Shiny Tomato
da: Tomat

en: Teal Top
da: Grønblå

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Color set
da: Farvevalg

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Header bottom
da: Sidehovede bund

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold

en: Submitted by !username on !datetime.
da: Indsendt af !username den !datetime.
